Tillulind toob Teieni miniatuursed, elutruud, zooloogiliselt täpsed linnud, mida saate kanda kõrvas, kaelas või prossina rinnas. Tillulinnu ehted on valminud käsitööna, hoole ja armastusega. Iga lind on omanäoline ja eriline!

Iga pisikese linnu valmimine on justkui väike ime. See on pikaajaline, kuid omamoodi meditatiivne protsess. Linnud on polümeersavist voolitud käsitsi, arvestades nende omavaheliste proportsioonidega. Lindude sulestik on maalitud imepisikeste pintslitega, püüdes tabada võimalikult täpselt lindude sulestiku värvinüansse. Viimase lihvi annab kaitsev lakikiht, mis silub konarused ning muudab linnud ilmastikukindlamaks.

Keskkonnavastutus

Meile on oluline elurikas keskkond ja puhas loodus. Tillulinnu tootmisprotsess on võimalikult keskkonnahoidlik. Kõik linnud on valminud siinsamas koduses Eestis. Tänu lindude väikestele mõõtmetele on ka kasutatavate materjalide kogused väga väikesed. Nt kulub iga linnu jaoks pisike kogus polümeersavi ning linde värvides segatakse valmis täpne vajaminev kogus värvi, et materjalikadu oleks võimalikult väike.

Ka pakendamiseks püüame leida sõbralikumaid võimalusi. Kõrvarõngad on pakendatud kartongist karbikestesse, kaelaehted paberist alustele.  Laatadel soovitame aga omale kõrvarõngaid ostes karbist üleüldse loobuda – nii on ost sõbralikum loodusele, aga ka ostja rahakotile! Ehteid postiga saates kasutame pakendamisel kaitsva materjalina lainepappi, mis on lõigatud kasutatud pappkastidest.